Opis produktów


Bo liczy się wnętrze...

Style projektowe wyposażenia wnętrz zaskakują nas coraz to nowymi trendami. Nowatorstwo i oryginalność, a co za tym idzie całkowita samowolka kreatywności swojego wnętrza to podstawowe nurty współczesnego aranżacji wnętrza. Praktycznie wszystko staje się dozwolone co prowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu. Najpopularniejszym elementem wykorzystywanym w dekoracji wnętrz jest obraz. Obraz pod postacią wielkoformatowej fototapety, naklejki ściennej czy reprodukcji na płótnie daje nam możliwość spełnienia najbardziej oryginalnych i wyimaginowanych inspiracji
.

Fototapeta lateksowa - opis

Wysokiej jakości papier o gładkiej strukturze z dodatkiem lateksu, dzięki któremu nasza fototapeta nie rozciągnie się podczas montażu. Matowy materiał, który nie odbija refleksów świetlnych o gramaturze 212g/m2 doskonale nadaje się do wystroju wnętrza pokoju, salonu czy biura.

Maksymalna szerokość brytu: 135cm
Klejenie: na styk*, klej do tapet papierowych, zalecany Metylan Special
Zalety:
- Nie
rozciąga się podczas montażu
- Niska cena
- Możliwość laminowania
- Wysoka jakość

Cena za m2: 65zł*


Fototapeta winylowa na flizelinie - opis

Bardzo trwałe podłoże flizelinowe o gramaturze 350g/m2 doskonale ukrywa niedoskonałości podłoża. Matowy materiał nie odbijający refleksów świetlnych jest doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia. Mimo warstwy winylu, pozwala oddychać ścianom. Do wyboru są 2 struktury na powierzchni: Gładka bądź Piasek. Jej montaż jest o tyle łatwiejszy, że smarujemy klejem tylko ścianę.


Maksymalna szerokość brytu: 138cm (gładka), 128cm (piasek)
Klejenie: na styk*, klej do tapet flizelinowych, zalecany Primacol Glastatex lub Metylan Direct
Zalety:
- Łatwy montaż/demontaż
- Bardzo wysoka jakość
- Pozwala oddychać ścianom
- Możliwość ponownego położenia
- Możliwość laminowania
- Nie rozwarstwia się
- Możliwość wyboru struktury: Gładka/Piasek

Cena za m2: 99zł*


Laminowanie fototapet

Pokrycie wydruku warstwą bezbarwnego, matowego lakieru (laminat płynny), co czyni ją zmywalną (np. z kleju przy montażu), bardziej odporną na zarysowania i zadrapania oraz przedłuża trwałość kolorów dzięki filtrowi UV. Do tego czyni wydruk grubszym i łatwiejszym w montażu.

W przypadku folii samoprzylepnej stosuje się laminat stały, warstwę przezroczystej folii samoprzylepnej nanoszonej na wydruk.

 Do wyboru wersja matowa lub błyszcząca.

Cena za m2: 20zł, błysk 30zł


Fototapeta samoprzylepna

Folia samoprzylepna to najlepszy sposób na szybką zmianę wystroju wnętrza. Dzięki warstwie pokrytej specjalnym klejem nakładanie jest bardzo proste. Klej zabezpieczany jest poprzez papier podkładowy, który usuwamy wraz z montażem. Folię można kłaść na wszystkie gładkie powierzchnie typu: szkło, metal, drewno, plastik, ścianę itp... (na ściany mimo wszystko zaleca się fototapetę lateksową bądź winylową na fizelinie). Przy demontażu nie zostawia ona nieestetycznych śladów po kleju.

Maksymalna szerokość brytu: 133cm 
Klejenie: na zakładkę

Cena za m2: 69zł*

Folia frontstick od folii samoprzylepnej różni ją tylko strona, na której jest klej. W przypadku FRONTSTICK klej jest od zadrukowanej strony.

Cena za m2: 99zł*Obraz na płótnie - opis

Obraz drukowany na płótnie typu canvas, następnie naciągany na drewnianą ramę (blejtram). Lniane płótno jest trwałe, a jako podłoże bezpieczne dla drukowanego motywu. Nasycenie kolorów w parze z właściwą rozdzielczością pozwala na zachowanie trwałości i przejrzystości wzoru. Standardowa grubość ramy to 2 cm, możliwość wykonania na ramie o grubości 3cm. Obrazy wykonujemy w pełnych wymiarach co 10cm. Dostępne również obrazy wieloczęściowe.

Maksymalny rozmiar: 190cm x 100cm

Cena za m2: 179zł*
 


Obraz na plexi

Bardzo nowoczesna i unikalna metoda dekoracji pomieszczeń. Druk obrazu wykonany jest na specjalnej wysokiej klasy foli samoprzylepnej od strony kleju. Wydruk przyklejany jest maszynowo do tafli od spodniej strony, do wyboru dwie grubość plexi - 3, 5 lub 10mm.

Istnieje możliwość zamówiania dodatkowego mocowania (stylowe dystanse), dzięki którym powiesisz obraz na ścianie. Dostępne również obrazy wieloczęściowe.

Cena za m2: 263zł* (3mm), 339zł* (5mm), 469zł*(10mm)


*Koszt bez ceny zdjęcia. Opłata doliczana jest automatycznie, do pierwszego metra kwadratowego produktu. Cena widoczna po wpisaniu wymiarów obejmuje już cenę zdjęcia

*Jeśli wysokość fototapety jest wyższa niż 300cm, zostanie przygotowana do klejenia na zakładkę